امام باقر(علیه السلام):به ابوحمزه ثمالی فرمود:ای ثابت! گویی که من هم اکنون قائم خاندان خویش را می نگرم که به این نجف شما نزدیک میشود - بادست خوداشاره به کوفه نمود - وهمین که به نجف شمانزدیک شودپرچم رسول خدا را برخواهد داشت وچون آن را برافرازد فرشتگان بدر براو فرود می آیند. عرض کردم: پرچم رسول خدا چیست؟ فرمود: میله ی آن ازعمودهای عرش خدا ورحمت اوست وعلمدار آن پرچم نصرتی ازیاری خداونداست. باآن پرچم به چیزی فرود نمی آیدمگراینکه خداوندآن را نابود می سازد. عرض کردم : پس نزدشما پنهان است تاآنکه قائم قیام کندیا برای او می آورند؟ فرمود: نه بلکه برایش خواهند آورد. عرض کردم:چه کسی برای او می آورد؟ فرمود: جبرییل.

امام باقر(علیه السلام):اصحاب قائم سیصدو سیزده مرداز فرزندان عجم هستندکه پاره ای ازآنان در روز میان ابرها برده میشودونام خودش ونام پدرش ونسبش وخصوصیاتش شناخته میشود بعضی ازآنان دربسترش خفته باشد وبدون قرارقبلی درمکه بااو دیدارکند.

امیرالمومنین علی(علیه السلام):همانا یاران قائم همگی جوانندوپیردر میانشان نیست مگربه اندازه ی سرمه درچشم یاقدر نمک درتوشه راه وکمترین چیز درتوشه ی راه نمک است.

اللهم عجل لولیک الفرج.درشبهای قدر دعای فرج امام زمان فراموش نگردد.التماس دعا

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ناخن طلایی همه چی موجوده اموزش ترجمه دیزل ژنراتور دكتر عليداود پارسا (Dr Ali Davod Parsa) Joe فروشگاه اینترنتی مجاز محصولات زناشویی فی کالا کد 32370 • خرید محصولات زناشویی،خرید لوازم زناشویی،ژل تاخیری،اسپری تاخیری،کاندوم تاخیری آتش بازی و نور افشانی